AMC - Sprzęt do sportów górskich, ratownictwa, pracy na wysokości, oświetlenie instagram facebook
zaawansowane

Założyciele DIRECTALPINE to ludzie, których połączyła pasja do sportów ekstremalnych. Wspólnie podzielali swoje zainteresowania wspinaczką górską, paralotniarstwem, kolarstwem górskim, telemarkiem i innymi nietuzinkowymi dyscyplinami. Ponieważ w obecnym czasie, odzież techniczna była trudno dostępna, a ta, która istniała, nie odpowiadała ich potrzebom pod względem funkcjonalności, dlatego też postanowili sami zając się jej projektowaniem i produkcją.

Jako pierwsze wprowadzili na rynek niezawodne i cieszące się dużą popularnością spodnie Patrol. To właśnie ten, legendarny już model spodni zewnętrznych o bardzo technicznym kroju, ale też wszechstronnym zastosowaniu zaczął budować reputację marki. I tak zaczęła się historia DIRECTALPINE.

DIRECTALPINE to bezpośrednia droga na szczyt, do osiągnięcia perfekcji, bez żadnych „okrężnych dróg”. Nazwie marki towarzyszy symbol strzałki z kamieni, wskazujący kierunek do przodu i w górę. Kamienie są tak jak my, częścią natury - outdooru. Każdy, kto kiedykolwiek wędrował w terenie wie, że ułożona z kamieni strzałka oznacza komunikat: "to jest na dobra droga, właściwa drogą by osiągnąć cel."

Naszym celem jest rozwój produkcji w sposób dynamiczny i praktyczny. Produkcji odzieży, która sprosta najostrzejszym wymaganiom naszych klientów i użytkowników. Chcemy by marka DIRECTALPINE stanowiła synonim słowa funkcjonalność.

 

Nowości

Nowe produkty

Produkt 1 Produkt 1 Produkt 1 Produkt 1
DEVIL ALPINE Szczegóły

Kurtka DEVIL ALPINE (Hardshell)

GUIDE Szczegóły

Kurtka GUIDE (Hardshell)

SIERRA Szczegóły

Spodnie damskie SIERRA

DENALI LADY Szczegóły

Kurtka DENALI LADY

agencja reklamowa PoProstu
Copyright © 2016 AMC Wszelkie Prawa Zastrzeżone.