ZASTOSOWANIA

Duży materac crash pad do boulderingu

- DOUBLE AIR BAG

Cena: 1299 zł

Kod produktu: BERE2
UDOSTĘPNIJ


OPIS SZCZEGÓŁOWY

Crash pad DOUBLE AIR BAG jest wykonany z poprzecznie usieciowanej gąbki o trzystopniowej gęstości. Gąbka pozwala w bardzo dobry sposób absorbować energię upadku, zapewniając wysoki komfort nawet podczas odpadnięć z większych wysokości podczas wspinaczki bez asekuracji - boulderingu. Dodatkowo wykorzystanie tego typu materiału zwiększa żywotność crash pad'a i jego odporność na odkształcenia.

Materac opracowany w technologii VERSO Concept, umożliwiającej wybór twardości materaca w zależności od wysokości boulder'u. Z jednej strony gąbka ma większą twardość, pozwalając pochłaniać energię upadku podczas wspinaczki na większej wysokości, z drugiej strony zastosowana jest cieńsza warstwa zewnętrzna, lepiej amortyzująca upadki z małej wysokości.

Materac DOUBLE AIR BAG jest składany na 2 części, a wygodne szelki umożliwiają jego transport na plecach, na ramieniu. Transport w rękach umożliwiają 2 wygodnie uchwyty.
Materac do boulderingu posiada na wyposażeniu wycieraczkę do czyszczenia butów, która dołączona jest przy użyciu gumki - dywanik się nie zgubi.
Crash pad wyposażony jest w paski do spinania wszystkich jego części, w celu łatwego transportu. Wykonany z poliestru.

Zalety:

  • Duża powierzchnia
  • Zmienna twardość - VERSO Concept
  • Wygodny system nośny
  • Wycieraczka / dywanik do czyszczenia butów

Waga: 5 300 g

Grubość: 100 mm

Wymiary: 130 cm x 100 cm

Wymiary po zlożeniu: 65 cm x 100 cm x 20 cm

Dostępne kolory:

- turkusowy (jasno niebieski)