BEAL / PRZEMYSŁ /


ZESTAWY ASEKURACYJNE

Podejmując się dowolnych prac na wysokości, trzeba działać zgodnie z przepisami BHP, tak aby zagwarantować sobie lub pracownikom ochronę adekwatną do zagrożenia. Dzięki stosowaniu oferowanych w naszym sklepie zestawów asekuracyjnych uzyskuje się dostęp do profesjonalnego ekwipunku, który spełnia wymogi zapisane w regulacjach BHP. Uwzględniając indywidualne potrzeby, komplet wyposażenia przeznaczonego do asekuracji w przemyśle można różnorodnie skonfigurować, dodając do niego kolejne elementy.

Praca na wysokości powinna być wykonywana przy użyciu odpowiedniego zabezpieczenia, które zapewniają oferowane zestawy asekuracyjne. W zależności od wersji w ich składzie mogą znajdować się wytrzymałe uprzęże odpowiadające za zapobieganie upadkom z wysokości. Kluczową rolę w systemie asekuracji pełni lina, która amortyzuje energię przy odpadnięciu a odpowiednio dobrany przyrząd asekuracyjny i lonża oraz bezpieczne karabinki zapewniają, że układ zadziała efektywnie w nawet najtrudniejszych sytuacjach.  Poszczególne elementy, których celem jest asekuracja, są lekkie, łatwe w obsłudze i praktyczne w użyciu, dzięki czemu praca na wysokości przebiega bezpiecznie i efektywnie.

Zestawy asekuracyjne w ofercie Beal, stosowane w przemyśle spełniają normy jakościowe, które dają gwarancję prawidłowej konstrukcji i właściwego działania. Są trwałe i uniwersalne w eksploatacji, ponieważ można je dostosować do sylwetek różnych osób. Precyzyjne wykonanie z bardzo wytrzymałych materiałów przyczynia się do pewnej asekuracji podczas pracy na wysokości. Zapraszamy do przejrzenia poniższej kategorii i składania zamówień na zestawy asekuracyjne, z których korzysta przemysł!