ZASTOSOWANIA

BEAL / SPORT /


AKCESORIA WSPINACZKOWE

Chodzisz na ściankę wspinaczkową, a może wybierasz się w na skałki? Przed wyjazdem koniecznie sprawdź akcesoria wspinaczkowe pod kątem ich stanu technicznego. Od nich zależy Twoje bezpieczeństwo i komfort w trakcie aktywności. To wymagający sport i dlatego warto sięgnąć po najlepsze wśród akcesoriów wspinaczkowych np. marki Beal.

Akcesoria przydatne na sztucznych ściankach

Jednym z podstawowych dodatków, który gwarantuje pewny chwyt, jest magnezja w płynie. Jest ona wygodnym i skutecznym rozwiązaniem, które eliminuje efekt spoconych dłoni. Daje dobrą przyczepność i zapobiega odpadnięciu od panela na skutek ześlizgnięcia się. Jest ona niezastąpiona na sztucznych ściankach i boulderowniach. Mamy również estetyczne woreczki do magnezji umożliwiające wygodne jej użytkowanie. Nasi praktycy polecają zwłaszcza modele z hermetycznym zapięciem clic-clac. Podkreślają ich wysoką funkcjonalność oraz łatwy dostęp do proszku.

Strój oraz dodatki na wspinaczkę

W ofercie znajdziesz bogaty wybór rękawic wzmacnianych oraz modele bez palców. Specjalne plastry zabezpieczą Twoje dłonie przed skaleczeniami i otarciami. Przydadzą się również kulki do rozgrzewania rąk, które zmniejszą ryzyko kontuzji. Beal’owska koszulka będzie dobrze wyglądać na każdym wspinaczu. Potrzebna może być też taśma oraz marker do oznaczania lin, oraz szczotka i płyn do prania sprzętu. Nasz sklep dostarcza sprawdzone akcesoria wspinaczkowe. Należą one do grupy produktów polecanych przez pasjonatów tras naskalnych i ścianek.