ZASTOSOWANIA

BEAL / SPORT /


PRZYRZĄDY ASEKURACYJNE / ZJAZDOWE

Bezpieczeństwo w czasie wspinaczki jest najważniejsze, dlatego też powinno się stosować najlepiej dobrane elementy zabezpieczające sprzętu wspinaczkowego. Własności dynamiczne liny odgrywają kluczową rolę, natomiast odpowiednia asekuracja pozwala dodatkowo zmniejszyć siły, które działają na wspinacza podczas hamowania lotu.

Przyrządy asekuracyjne Beal’a cechuje wytrzymałość, ergonomia, lekkość i estetyka. Beal proponuje przyrządy asekuracyjne do wszelkiego rodzaju lin, które zapewnią skuteczne hamowanie, istotne przy asekuracji dynamicznej, by chronić linę, wspinacza i punkt stanowiskowy.

Profesjonalny sprzęt zjazdowy - przyrząd asekuracyjny

Rowki w kształcie "V" w przyrządach Beal Air Force ograniczają powstawanie ostrych krawędzi, zmniejszając zużycie liny podczas zjazdu czy wspinaczki na wędkę. Specjalny kształt przyrządu zmniejsza również jego zużycie i tym samym zabrudzenie liny cząsteczkami aluminium, a lina pozostaje czysta przez długi okres użytkowania.

Przyrządy do asekuracji ze wspomaganiem hamowania Beal Birdie ze specjalnie wyprofilowanymi okładkami zmniejszają skręcenie liny podczas zjazdu przy zapewnieniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Przyrząd asekuracyjny – jak wybrać idealny dla siebie?

W tej kategorii czeka na Ciebie szeroki wybór profesjonalnych, niezawodnych przyrządów asekuracyjnych, które pozwolą Ci poczuć się bezpiecznie i komfortowo nawet na najbardziej wymagającej ścianie. Wykonane z lekkich, a jednocześnie niezwykle wytrzymałych materiałów akcesoria zjazdowe marki Beal łączą w sobie precyzję wykonania z doskonałym dopasowaniem do sylwetki oraz indywidualnego stylu osoby wspinającej. Wybierając dowolny przyrząd asekuracyjny z naszej starannie wyselekcjonowanej kolekcji, możesz zapewnić sobie wygodę i bezpieczeństwo porównywalne z urządzeniami popularnych producentów, w znacznie niższej cenie.

Nie wiesz, jak znaleźć i dopasować idealny dla siebie i swoich potrzeb przyrząd asekuracyjno-zjazdowy? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące parametrów oferowanych przyrządów, służąc naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem!