Lonża Beal Expresso - dynamiczna i kompaktowa       Lonża z liny dynamicznej, przeznaczona wpięcia się w stanowisko oraz do zjazdu na linie w tzw. wysokim przyrządzie

Lonża z liny dynamicznej, przeznaczona wpięcia się w stanowisko oraz do zjazdu na linie w tzw. wysokim przyrządzie


Mamy dostępną nową lonżę sportową z liny dynamicznej, przeznaczoną wpięcia się w stanowisko oraz do zjazdu na linie w tzw. wysokim przyrządzie.
NOWOŚĆ - BEAL EXPRESSO to bardzo kompaktowa lonża z dwoma punktami wpięcia z których jeden służy do wpięcia karabinka, a drugi do wpięcia przyrządu asekuracyjno-zjazdowego.


Lonża z liny dynamicznej, z zakończeniami zszywanymi, przeznaczona do bezpiecznego wpięcia się w stanowisko oraz do zjazdu na linie w tzw. wysokim przyrządzie.
Długa pętla umożliwia wpięcie lonży do uprzęży przy użyciu węzła "główka skowronka", a na drugim końcu lonży zaszyte oczko służy do wpięcia karabinka.
Na długości 35 cm od punktu wpięcia do uprzęży znajduje się zszyta pętelka z Dyneemy, do której wpinany jest przyrząd asekuracyjny do zjazdu po linie.
Największą zaletą lonży jest ograniczenie wagi i uporządkowanie sprzętu używanego do zjazdu, przy jednocześnie najwyższym poziomie bezpieczeństwa, który daje lina dynamiczna (np. w przypadku amortyzacji odpadnięcia przy poślizgnięciu się na stanowisku).

Kompletny zestaw do zjazdu (wycofu) na linie można skonfigurować z elementów:
1. Lonża Beal Expresso
2. Karabinek Beal Orient Express (z blokadą obrotu w punkcie wpięcia), lub Beal Be Link lub Beal Be Safe
3. Przyrząd asekuracyjny Beal Air Force 3
4. Pętla do prusika do autoasekuracji Beal Jammy
5. Karabinki do wpięcia przyrządu asekuracyjnego i pętli do prusika np. Beal Be Safe


Zapraszamy do zapoznania się z całością opisu na stronie beal.pl