Nowe kolory lin Beal Karma, Virus, Antidote, Zenith       Nowy sezon, nowe kolory! Teraz liny wspinaczkowe Beal Karma 9,8 mm, Virus 10 mm, Antidote 10,2 mm oraz Zenith 9,5 mm w nowych wariantach kolorystycznych.

Nowy sezon, nowe kolory! Teraz liny wspinaczkowe Beal Karma 9,8 mm, Virus 10 mm, Antidote 10,2 mm oraz Zenith 9,5 mm w nowych wariantach kolorystycznych.


Liny wspinaczkowe pojedyncze w wersji Active Line są skierowane do szerokiego grona wspinaczy. To cieszące się bardzo dużą popularnością liny pojedyncze do wspinaczki skałkowej i na ściankach wspinaczkowych.
Zaletami lin wspinaczkowych Beal są przede wszystkim niska siła uderzenia, a co za tym idzie bezpieczeństwo wspinacza i asekurującego, wytrzymałość oraz wygoda użytkowania. Liny wspinaczkowe Beal nie sztywnieją i nawet po wielu latach użytkowania zachowują znakomite właściwości dynamiczne.
Teraz liny pojedyncze sa dostępne w następujących kolorach:
Beal Karma 9,8 mm Solid Orange
Beal Virus 10 mm Solid Green
Beal Antidote 10,2 mm Solid Blue
Beal Zenith 9,5 mm Solid Pink

Wszystkie liny dynamiczne Beal są zwijane przy użyciu oryginalnej metody i pakowane w opakowanie Magic Pack, które umożliwia rozwinięcie liny bezpośrednio z fabrycznego opakowania. Lina rozpakowana z opakowania Magic Pack jest gotowa do wspinania i nie trzeba jej odkręcać.