Zestawy asekuracyjne do pracy na wysokości  Nowość w ofercie BEAL - zestawy do asekuracji na dachu, ochrona przed upadkiem z wysokości, prace instalacyjne, fotowoltaika. Certyfikowane zestawy z liną Industrie 11 mm, przyrządem Monitor, lonżą i karabinkami.

Nowość w ofercie BEAL - zestawy do asekuracji na dachu, ochrona przed upadkiem z wysokości, prace instalacyjne, fotowoltaika. Certyfikowane zestawy z liną Industrie 11 mm, przyrządem Monitor, lonżą i karabinkami.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w dziale zestawy aserkuracyjne. Dla osób szukających bezpiecznych, certyfikowanych i wygodnych rozwiązań do ochrony przed upadkiem z wysokości BEAL przygotował zestawy Fall Arrest Kit Fast, oraz Fall Arrest Kit składające się uprzęży (szelek bezpieczeństwa) certyfikowanych normą EN 361 oraz liny z zakończeniem zszywanym, przyrządu autoasekuracyjnego Monitor, lonży karabinków. Całość jest gotowa do użycia, zestawy zawierają cały potrzebny sprzęt do wpięcia w punkt asekuracyjny i pracy na przykład na dachu. Zestawy wyposażone są w wygodny pokrowiec do którego zmieści się jeszcze inny sprzęt, na przykład woreczki, smycze czy inne akcesoria.

Dla osób preferujących większą możliwość konfiguracji sprzętu lub posiadających już uprząż proponujemy zestawy Air Kit składające się z liny Industrie 11 mm, lonży, przyrządu Monitor oraz zestawu karabinków. Zestawy Air Kit to wygodny sposób na poręczowanie zjazdów do pracy na wysokości.

Przegląd produktów:
ZESTAWY ASEKURACYJNE BEAL