Beal Birdie         Przyrząd asekuracyjny ze wspomaganiem hamowania dostosowany do lin o średnicy od 8.5 mm do 10.5 mm. Łatwe wydawanie luzu na prowadzeniu, kompaktowa, w pełni metalowa konstrukcja.  Przyrząd nie skręca liny dzięki specjalnie opracowanej krzywce.

Przyrząd asekuracyjny ze wspomaganiem hamowania dostosowany do lin o średnicy od 8.5 mm do 10.5 mm. Łatwe wydawanie luzu na prowadzeniu, kompaktowa, w pełni metalowa konstrukcja. Przyrząd nie skręca liny dzięki specjalnie opracowanej krzywce.


Przyrząd asekuracyjny Beal Birdie ze wspomaganiem hamowania pozwala na łatwą asekuracją na "wędkę", ale też na prowadzeniu. Jest kompaktowy - mieści się w dłoni.

Specjalnie dostosowana sprężyna pozwala na szybkie i efektywne wydawanie luzu prowadzącemu, a używanie przyrządu z autoblokadą nie wiąże się z ograniczeniami w płynności asekuracji dynamicznej.

Birdie stworzony jest w całości z metalowych elementów, co zwiększa żywotność i odporność mechaniczną.

Kształt krzywki narzuca opuszczanie asekurowanego trzymając rękę hamującą w dół, co ogranicza skręcenie liny, które może być kłopotliwe zwłaszcza przy długich drogach.

Więcej informacji na stronie produktu BEAL BIRDIE.